ویژه دانشجویانم

هر گاه نیاز باشد، دانشجویان کلاس های مختلف را از این صفحه به مواد و مطالب مربوط راهنمایی می کنم. برخی تکالیف کلاسی نیز از طریق این صفحه پیگیری خواهند شد.

یک دیدگاه 17 در “ویژه دانشجویانم

 1. استاد عزیز
  .
  این چند روزی رو که تعطیلی هست ، از بهر خدا این ورقه های امتحانات فلسفه اخلاق ما رو ارزیابی کنید و خبر های تلخ و شیرین رو به ما برسونید!!!!!!

 2. باسلام واحترام .بدینوسیله مراتب تشکر و قدردانی خودم رابابت کلاسهای قابل استفاده در ترم قبل اعلام میکنم.درنیمسا ل اول اخلاق راحذف کردم وامروز می بینم که کار خوبی انجام داده ام زیرا درکلاس شما به مطالب ارزشمندی دست یافتم. با تشکر-گودرزی

 3. سلام استاد بزرگوار
  عرضی ندارم فقط فقط خواستم سلامی عرض کرده باشم مقالاتتون رو هم برداشتم چاره ای هم جز سرقت ادبی ندارم حالا من چیکار کنم؟!!!

 4. سلام جناب استاد

  سر کلاس از اخلاق فضیلت نیچه یاد کردید؛لطفا کس یا کسانی که بر روی این سوژه کار کرده اند را معرفی کنید؟

  1. درود به شما داشنجوی دکتری من!
   کریستین سوانتون و کلنسی مارتین از کسانی هستند که درباره نیچه کار میکنند.

  2. باسلام اولاً خداوکیلی افتخار است ما دانشجوی شما هستیم با این همه سوابق علمی بعد دکتر فدای قد و بالات هوای ما بچه های دوره دکتری را داشته باش

 5. با سلام احترام
  میدانم جا پای امثال شما بزرگان گذاشتن برای امثال من خطاست. همچنان راهها باید پیمود تا خامی همچو من پخته گردد…از باب اینکه گر در بیابان قورباغه پیدا شود غنیمت هست … بنده حقیر شدم استاد راهنما چند تا رساله سطح دو در ولایت خودمون(شهرستان مرزی ارس) … موضوع یکی از این رساله ها« شبیه سازی انسان از نگاه اخلاق و فقه» هست. با اجازه ی شما کتابتون رو منبع اصلی این پایانامه معرفی کردم و حالا میخواستم بدونم اخیراً کتابها و مقالات جدیدی در رابطه با این موضوع منتشر شده یا نه ؟ و همچنین جدید ترین نظریه در رایطه با این موضوع چیست؟
  در هر حال همیشه دعاگوی شما هستم.

 6. سلام و ارادت
  حقیر شاگرد حضرتعالی نبوده ام اما از رهین یادداشت ها و مقالات جنابعالی شاگردیتان را کرده ام و البته امیدوارم توفیق زیارت حاصل شود.تصدیع می کنم که این طلبه حقیر در باب اخلاق محیط زیست و کشاورزی در حال نوشتن کتابی به زبان ساده و روان هستم.عمده کاری که انجام داده ام مربوط به نگاه اسلام به این موضوع است.اما برای ورودیه طبیعتا مجبورم اخلاق را تعریف و اقسام ان را بیان و جایگاه اخلاق محیط زیست را مشخص کنم.حدودا مطالعات زیادی کردم اما با توجه به تعاریف گوناگون و تقسیم بندی های ناهمگون و عدم تسلط بنده به این حوزه نیازمند مشاوره حضرتعالی هستم.سؤالاتی هم پیرامون برخی از مقالاتتان وجود دارد که در صورت توفیق زیارت عرض خواهم کرد.
  ملتمس دعا

 7. سلام حضرت استاد
  از اینکه افرادی به مانند شما در حوزه علمیه هستند و مایه فخر تشیع اند خدا را شاکرم
  طلبه ی مقدمات هستم و مشتاق تحصیل و فراگیری فلسفه غرب
  اگر به بنده لطف کنید و سیر مطالعاتی در این زمینه به این حقیر معرفی نمایید مرا زنده کرده اید.
  خداوند بر مدارج عالیه تان روز به روز بیفزاید

  1. با سپاس از شما، تعیین سیر مطالعاتی نیازمند اشنایی و کار بیشتری است که فعلا فرصتش را ندارم. فکر کنم با اساتید فلسفه غرب دانشگاه قم و مفید مشورت کنید مناسب تر باشد. اما به اختصار به نظرم با خواندن مقاله ام به نام فلسفه غرب فلسفه اسلامی در ایینه متون اموزشی با برخی معیارها اشنا گردید. همچنین می توانید با کتابهای دنیای سوفی و
   مبانی و تاریخ فلسفه غرب، ر. ج. هالینگ دیل، ترجمه عبد الحسین آذرنگ، تهران، کیهان، ۱۳۷۵، کارتان را اغاز کنید

 8. اصلاحیه:
  باسلامواحترام
  بنده دانشجوی کلاس اخلاق زیست محیطی دانشگاه ادیان هستم. بسیار از مباحث مطرح شده در کلاس لذت می برم. از همه مهمتر، بخاطر تسلط شما بر آراء و کتب مختلف، شگفت زده شدم. تدریس شما بسیار مفید و پربار هست. محتوای تدریس، نشان از زحمت و تلاش در جستجوی مطالب داره.واقعا مباحثی شیرین و پر مغز گفته میشه. هیچ مبالغه ای نکردم.
  اما بعنوان یک پیشنهاد: انتظار دارم استاد زمانی را که برای مراجعه دانشجو در نظر می گیره، واقعا، با تمام وجود به مباحثی که دانشجو مطرح میکنه یا سوالی که می پرسه، توجه داشته باشد. در مورد شما اثباتاً یا نفیاً قضاوت نمی کنم. چون هنوز مراجعه تام نداشتم.
  سپاسگزارم از همه زحمات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current day month ye@r *